PODNIKAT se dá VŠUDE
18.09.2017

PODNIKAT se dá VŠUDE

ŽIJEŠ JEN JEDNOU, TAK DĚLEJ TO CO CHCEŠ (HNED A TEĎ) 🙂

#žiješjenjednou #žijsvůjsen #životjemockratkýnamalévěci #žijdokudmůžeš s Dámička na cestách

Musím nasbírat inspirace, nápady, vychytávky (pro svůj CAR gluten free BAR) a tak jedno pěkné nedělní dopoledne (mimochodem pršelo jako sviňa), se vydám na market do Riccartonu (ta vůně, atmosféra, muzika, jídlo, lidi, …)

V tom mě napadlo „PROČ ČEKAT AŽ DO ČESKA“ … Bylo to jasné (v ten okamžik se zastavil na minutu čas), otevřu stánek i na Novém Zélandu…

TEHDY to všechno začalo vyřizování, telefonáty, úřady, zjišťování, přemýšlení, vytváření plánů… Často jsem slýchávala „lidi na working holiday víza uklízí, sbírají ovoce a pracují na stavbě, neotevírají stánek a nezačínají podnikat“, „my vlastně nevíme, zkuste jiné oddělení“, „nejsi tak trošku blázen“, „stojí ti to za to“ ….

A teď o tři týdny později stojím před Christchurch council (místní úřad) s povolením v ruce … Poslední, co mě může potrápit v otevření stánku je health control. Já však pevně věřím, že příští týden už budu vesele prodávat na marketu nejenom v Riccartonu.

#kdyžveříš #kdyžžiješsvůjsen #kdyžmášsprávnélidikolemsebe#marketstánek #kdyžněcomocchceš

Co budeme ve stánku prodávat. Komu vděčím za cenné informace a jak jsem díky stánku poznala své „novozélandské“ prarodiče … O tom zase někdy příště