Outdoorové vybavení = základ úspěchu
18.09.2017

Outdoorové vybavení = základ úspěchu

není ŠPATNÉ POČASÍ, jenom ŠPATNĚ OBLEČENÝ člověk 🙂 aneb bez dobrého outdoorového vybavení se budete na Novém Zélandu pěkně trápit …

#kdyzvambundaskorozachranizivot #kdyzchcetepsatpochvalu#kdyznelitujetesvehorozhodnuti #kdyzvybiratetonejlepsi #kdyztodavasmysl#kdyzjstezahvezdu s KILPI a Dámička na cestách… Tehdy když pršelo pět hodin vkuse a já byla v suchu… Tehdy když foukalo jako o život a mě neprofouklo, tehdy když mrzlo až praštělo… Vybavení je základ úspěchu .

KDYŽ NEVÍŠ HOĎ SI MINCÍ ….

To vám povím „TO BYLA KOMEDIE“ (vybrat bundu je pro někoho nadlidský výkon) … Milionkrát jsem navštívila kamenný obchod, tisíckrát bundu oblékla, stokrát uvažovala nad cenou, desetkrát volala svému největšímu poradnímu hlasu (mamce) a jednou si hodila mincí …

Když jsem odjížděla na Nový Zéland, dostala jsme jasné informace od kamarádky „vezmi si kvalitní outdoorové vybavení“ … A právě tehdy to začalo … Hodiny strávené na internetu (pročítáním recenzí), hodiny ve zkušebních kabinkách, hodiny přemýšlení (cena x výkon), apod.

No dobře, možná jsem trošku nerozhodná, ale vše jsem nakonec vybrala (i když něco až po dvou měsících) a musím říct, že moje „nové“ věci, mě již nejednou zachránili. Třeba tehdy když pršelo pět hodin vkuse (a já byla jediná v suchu), třeba tehdy když fučelo jako o život, třeba tehdy když mrzlo až praštělo.

Všichni máme ve zvyku psát recenze (až když jsme nespokojení), takže vlastně psát stížnosti. Avšak málo kdo z nás si najde čas a napíše (jenom tak) chválu… Já jsem však přímo nadšená, ze své celoroční bundy od KILPI – Tested by North (viz. fotka) a i když mě bunda stála nemalé peníze, rozhodně nelituji (jak říkám, párkrát mi už skoro zachránila „život“)

P.S. Výběr nebyla žádná procházka růžovou zahradou, slečny prodavačky však neztrácely úsměv na tváři (ani když mě během týdne viděly už potřetí).